Služby

Mokrá pedikúra

 V mokré pedikúře provádíme koupel nohou pomocí emulze, soli, dezinfekce nohou, odstranění otlaků, zrohovatělé kůže, kuřích ok. Provedeme úpravu nehtů. Na závěr provádíme 10-ti minutovou masáž nohou

Suchá, medicinální pedikúra

Suchá neboli medicinální či přístrojová pedikúra, se zaměřuje na odstranění problémů jako jsou mozoly, otlaky, zarůstající nehty, kuří oka, atd. Je to velmi šetrná metoda pomocí vysokoobrátkových frézovacích přístrojů, která je vhodná i pro rizikové skupiny klientů, jako jsou například diabetici.

Reflexní preventivní masáž

Reflexní masáž plosek nohou je velmi příjemná a uvolňující masáž. Je prováděna na chodidle a nártu nohou. Každý orgán v těle má na noze tzv. reflexní plošku. Jednotlivé reflexní zóny se překrývají, křižují a dotýkají se, proto se obě nohy posuzují jako celek. Uvedené plošky jsou energeticky a nervově spojeny s orgány celého těla.Ovlivňováním reflexních bodů se zablokovaná místa postupně uvolňují a obnovuje se harmonie všech systémů. Ovlivňování bodů se děje prostřednictvím mačkání nebo hlazení.

Proč si dopřát reflexní terapii?

V dnešní uspěchané době je normou nerovnováha organismu. Naše tělo je velmi jemný mechanismus a nezvládá rychlost, jakou se toto století vyznačuje. Organismus má obrovskou samoregenerační schopnost, ovšem když mu dáte šanci. Málo lidí si uvědomuje zásadní roli chodidel pro zdraví - vlastně svým chodidlům nevěnují pozornost téměř žádnou. Spíše jim ubližujeme v malých botách, vysokých podpatcích...

Zarostlé nehty

Ošetření zarostlého nehtu. Zarostlý nehet, v odborné terminologii známý jako onychokryptóza. Je stav, kdy okraj nehtu zarůstá do měkké tkáně prstu. Toto zarůstání může způsobit bolest, zarudnutí a zánět. Nikdy neprovádějte ošetření/ vystřižení/ sami, problém se prohloubí a nakonec může být jediným řešením chirurgický zákrok.

Aplikace nehtového rovnátka

Ortonyxie - řešení pro zarůstající, deformované nehty pomocí nehtových rovnátek. Většina takových problémů vzniká už v důsledku genetické predispozice, ale je to často zapříčiněno i okolními vlivy, jako jsou: špatně ostříhané nehty nevhodná obuv, zarůstání následkem úrazu nebo plísně nehtu nesprávně provedený chirurgický zákrok špatný návyk chůze lymfatický otok, ochabnutí nebo zkrácení svalů či vazů tlak kostního výrůstku na prst.

Zábal

Nohy se ponoří do teplé lázně s parafínem a zabalí se do ponožek, které udržují teplo. Parafínový zábal zvláště ocení lidé s revmatem. Nohy jsou prohřáté a pokožka krásně jemná.

Abraze ztluštělých nehtů

Jedná se o speciální techniku broušení nehtové ploténky napadené onychomykózou a onycholýzou.